NEW SOFTWARE BOSSONG FIX 4.0

Sürekli iyileştirme standartlarımıza uygun olarak ACP BOSSONG hesaplama programının tekrardan yenilendiğini sizlere bildirmekten mutluluk duyarız.

Yeni 4.0 sürümünde en daha esnek ve eksiksiz tasarıma olanak tanıyan özellikler uygulamaya kondu.

Yeni sürümde daha önceki işlevlerin tamamı daha da optimize edildi ve yazılım, farklı hesaplama modüllerinin eklenmesine olanak tanıyacak bir programlar grubu kavramıyla geliştirildi.

BOSSONG FIX 4.0 yazılımının içinde Eurodice-2'ye uygun olarak döküm beton için sonradan atılan bağlantıların tasarımına ayrılmış modülü bulabileceğinizi bildirmekten dolayı mutluyuz.

BOSSONG REB modülüyle, harici gerilimlere dayanabilmek için ankraj uzunluğunun ne olması gerektiğini hızlı bir şekilde değerlendirebileceksiniz.

Bu modül üç boyutlu grafiklere ve programı daha bir kullanıcı dostu ve kolay kullanılır kılan ayarlara sahip olacak.

BOSSONG FIX modülünde olduğu gibi BOSSONG REB modülü de bağlantıları değerlendirme raporunu PDF formatında kullanıcıya sunabilecek.

Geçerli yazılımı (3.0 sürümü) halihazırda kullanan herkese bunu kaldırmalarını ve yeni yazılımı yüklemelerini tavsiye ediyoruz.

Eski program aslında artık güncellenmeyecek, dolayısıyla eski ürün olarak kalacak.

Ayrıca, tüm kullanıcılar 3.0 sürümünün artık güncellenmeyeceğine dair bir bilgilendirme amaçlı yüzer pencere görecekler.

Mümkünse yazılımın güncellemesini daima yapmanız tavsiye edilir.

Yazılımı kullanabilmek için Java'yı kurmalısınız.

Program, Windows 7, Windows 8 (standart mod) ve Windows 10 işletim sistemleriyle uyumludur.

Hesaplama programını almak isterseniz, aşağıdaki alanları doldurun