Şirket Profili

 TİCARİ · TEKNİK · LABORATUVAR · TEST SALONU ·
· REÇİNE ÜRETİMİ · ÇAKMALI ÜRÜN ÜRETİMİ · ANKRAJ ÜRÜNLERİ ÜRETİMİ ·
· KUVVETLENDİRME · DEPO ·

İnşaat dünyası için uluslararası düzeyde en eksiksiz ve nitelikli ürün gamına sahip tespit sistemleri: Bossong mekanik ve kimyasal ankraj ürünlerinin üretimi ve pazarlamasında bugün artık lider şirketlerden biridir.
Carl Bossong tarafından çivileme makineleri ve tespit sistemlerinin üretiminde uzman olarak 1937 yılında Bavyera'da kurulan Bossong-Werk GmbH daha sonra CE-ETA sertifikalı ürünlerle mekanik tespit ve kimyasal ankrajlama alanındaki en çağdaş çözümleri uygulayarak üretimini genişletmiştir.

Yıllar içinde kayda değer uygulamalara sahip Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri bugün artık şirketin gurur duyduğu alanlardan biri olmuş, dübeller, çiviler, reçineler, vb. gibi gerek mekanik, gerekse kimyasal tespit sistemlerinde yenilikçi çözümleri geliştirebilmiştir.
Bu yapabilme bilgisi sayesinde şirket, sunduğu teknik ve tasarım desteği ile, özel ve karmaşık durumlarda “duruma özgü” bir sistem geliştirerek de hem istenen uygulama tipine, hem de prizlenme aşamasına en uygun tespit ürününü seçme konusunda daima müşterilerinin yanında olmuştur.

Tesisleri; ofisler, depolar, satış alanları, üretim departmanları, ekipman onarım atölyeleri, deneme ve test sahaları, kimyasal laboratuvarlarını bir araya getiren 5.200 m2'lik kapalı alandan ve yaklaşık 140 kW'lık bir güçle yılda neredeyse 200.000 kWsaat üretebilen güneş pillerinden oluşan 1.000 m2'lik kapatmadan oluşmaktadır.
Bossong, ürünlerinin büyük çoğunluğunda deneme ve testler yapmak için, periyodik olarak kalibre edilen ve performans değerlerinin kesinliğini doğrulayan kontrollere tabi tutulan en çağdaş ekipmanlarla donatılmış kendi sahalarından yararlanmaktadır.

Otomatikleştirilmiş depo, satın alma ofisleri ve sergi salonundan oluşan 3300 m2'lik alana sahip “Lojistik Ünitesi” mevcuttur.

Bossong S.p.A., binalar ve benzerleri için tespit ve kuvvetlendirme sistemlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlaması konusunda Intertek tarafından ISO 9001:2015 uluslararası standardına göre sertifikalandırılmıştır.